Rahvusvaheline
Development Centers
Keeled

Laenutage spetsiaalse Oracle arendaja
sisse Eesti

Ida-Euroopa südames

Pühendatud Oracle programmeerija palkamine on lihtne sisse Eesti

Spetsiaalse Oracle programmeerija leidmine ja säilitamine võib olla mõne ettevõtte jaoks üsna keeruline. Mitte meie jaoks küll. Meie oskuste arendajatele sisse Eesti nõuetekohaseks kuvamiseks on meil ranget rentimisprotsessi. Lisaks meie teoreetilistele testidele peab andekus näitama praktilisi ja praktilisi oskusi Oracle arendustegevuseks.

Oracle Corporation on Ameerika rahvusvaheline arvutitehnoloogia ettevõte. Oracle'il on rohkem kui 400 000 klienti ja rakendusi. Ettevõte pakub täielikult integreeritud pilverakenduste, platvormiteenuste ja projekteeritud süsteemide kogumit. Ettevõte arendab ja töötab välja ka andmebaasi arendamise vahendid ja keskmise tasandi tarkvara, ERP, CRM ja SCM tarkvara.

Laenutage spetsiaalse Oracle arendaja
Alustasime lihtsa ideega

Suur nõudlus Oracle programmeerijate järele

Faktid on selged. Nõudlus kõrgtehnoloogiliste talentide järele Oracle arendamisel on pakkumistest kõrgem. See loob tohutu puuduse turul. Meie missioon on lihtne: hunt, palgata, säilitada parim Oracle programmeerijad sisse Eesti. See võimaldab meie klientidel jääda alati kõvera ees.
Laenutage spetsiaalse Oracle arendaja
Ida-Euroopa südames

Ida-Euroopa südames

Team Extension asub Bukarestis, Rumeenias. Käivituskeskustesse on Bucharestil palju eeliseid, sealhulgas kiirelt ühendatud kiudoptilisi Interneti-ühendusi (Bloomberg.com oli Rumeenia viiendal kohal maailmas internetiühenduse kiiruse järgi), madalad tegevuskulud ja üldkulud; pluss palju kodus kasvatatud tehnilist talenti. Võttes arvesse nõutavat ettevõtluskultuuri, kus on iseseisev ja paindlikkus, mis on tekitanud ettevõtlussektori tugevdamise, on hulgaliselt tehnilisi oskusi ja ressursse, kes räägivad inglise keelt.

Laenutage spetsiaalse Oracle arendaja
Meie töötajad on asjad

Meie töötajad on asjad

Meie meeskonna pikendamisel usume, et meie äri edukus sõltub suuresti meie töötajate õnne sõltumata sellest, mida me ehitame, leiame või müüme. Me paneme täieliku usalduse meie tehnilistesse talentidesse ja nende kasvust meie organisatsioonis; lihtsalt sellepärast, et me ei saa edasi liikuda ja kasvada ilma meie meeskondadeta.

See on tõeline erinevus meie arvamuse võitmise ja kaotamise vahel.

Laenutage spetsiaalse Oracle arendaja

FAQ

Kas töötab Oracle arendajatele koos TE-ga esialgseid värbamis- või lepingulisi kulutusi?

Jah. Me nõuame esialgset sissemakse, mida rakendatakse teie esimesele arvele krediidi saamiseks, kui olete oma Oracle arendajad palkanud. Kui otsustate edasi minna, tagastatakse teie tagatis täielikult.

Kas ma saan teise ressursi vahetada?

Jah. Kuigi me rangelt jälgime oma ressursse, et tagada nende vastavus teie nõuetele, mõistame, et mitte iga arendaja ei sobiks igale ettevõttele ideaalselt.

Milliseid makseviise saate nõustuda?

Teenindame peamiselt ACH-i, pankade juhtmeid ja töötame tavaliselt EUR, CHF, USD ja GBP-ga. Väiksemate summade puhul võime aktsepteerida kõiki peamisi krediitkaarte.

Kes omab minu Oracle arendaja poolt loodud tööde seaduslikke õigusi?

Teie, klient. Meie meeskond töötab otse teie jaoks ja täieliku tasu korral on kogu teie omandiõigus, TE-i poolt toodetud õigused, tooted ja kood.

Kus asuvad teie Oracle arendajad?

Kõik meie Oracle arendajad töötavad ühes meie Ida-Euroopa rajatistest. See on meie klientide varaliste koodide ja varade IP-de, turvalisuse, oskusteabe tagamine. Meil on rajatised enamikus Ida-Euroopas, eelkõige Rumeenias, Ukrainas ja Balkanil. Võite külastada ka ajakava!

Miks sa ei luba Oracle arendajatel kodus või kaugemal töötada?

TE on range turvalisuse poolest teada. Kaugtöö ja vabakutseline projekt on suurepärane kontseptsioon, kuid meie kliendid, eriti Fortune 500 ettevõtted ja valitsused, soovivad kindlasti tagada IP-aadressi selle kohta, mida nende Oracle arendajad töötavad, on ohutult salvestatud.

Kui palju peaksin eelarvet, et palgata Oracle arendaja meeskonna pikendamisega?

Me ei konkureeri hindade üle, me konkureerime kvaliteedi üle. Turul on suur nõudlus Oracle arendajatele ja ei ole piisavalt Oracle arendajaid, kes lähevad ümber. Lihtne ökonoomika, mida võite öelda. See tähendab, et hinnakujundus kogu maailmas on kõrge, olenemata asukohast. Me kasutame teie Oracle arendajat otse teie nimel. Me maksame kõik tööandja maksud ja tööhõive panus riigile. Teile kõhklemata. Pole keeruline paberimajandust ja administratiivseid probleeme.

Kes kavatseb oma Oracle arendaja hallata?

Sina See on teile ja meie Oracle arendajatele peamine eelis. Te töötate otse koos. Sellepärast lubame tavaliselt oma klientidel otse oma Oracle arendajaid hallata. Te teate oma Oracle rakendust paremini kui keegi teine. Soovi korral pakume ka projektijuhtimist teie Oracle arendajatele teie nimel.

Kas minu Oracle programmeerijad töötavad meie ettevõtte kontoritest?

Jah. Tellijatel on saadaval Oracle arendaja töötaja kohapealne paigaldus. Kõik TE arendajad saavad lõpliku otsuse ümberpaigutamise kohta, sest õnnelikud arendajad on esmatähtis. Kõik elukulude korrigeerimiste ja ümberpaigutustasud kantakse kliendi juurde. See lahendus sobib kõige paremini 3-6 kuu jooksul. Kliendil, kes soovib pikaajalist kohapealset ümberpaigutamist, soovitatakse teavitada TE juba ette, et saaksime palgata konkreetsed Oracle kandidaadid, kes otsivad ümberpaigutamist.

Kas teete QA-d? Mis on CS-st?

Jah. Mõelge meist kui meeskonna laiendamist. QA puhul teosime teie Oracle rakenduses tasuta QA suitsukatse. Soovitame kindlasti eraldada teie eelarvele pühendatud QA. CS-i jaoks on meil ka teie Oracle -rakenduse CS-i jaoks vajalikud ressursid.

Milliseid vahendeid TE tavaliselt kasutab?

Team Extension kasutab Git, GitHub, Jira, Slack suhtlemiseks. Kutsume teid ka meie Slack kanalile.

Meie firmas kasutame spetsiaalseid tööriistu. VPN jne. Kas minu Oracle arendaja neid ka kasutab?

Jah, me saame / kasutab VPN-i ja jah, võite kasutada mis tahes tööriistu, mida teie ettevõte praegu kasutab, ja edasta see meile edasi. Kui koolitus on vajalik, siis võtke seda arvesse, kui teete oma Oracle arendajaid pardal. Lõpuks, kui litsentsid on nõutavad, tagage kindlasti arendaja jaoks asjaomase tarkvara litsentside hankimine.

Kuidas alustada? Kuidas ma saan oma Oracle ressurssi palgata?

Hea uudis! Lihtsalt mine https://teamextension.ee/get-started/et. Lihtsalt täitke vorm ja üks meie ekspert kirjutab teile 24-48 tunni jooksul teie konto seadistamise saamiseks.

Mul on huvi rohkem lugeda Oracle!

Oleme aktiivselt kirja pannud Oracle arengule ja uudistele. Lihtsalt mine meie blogi aadressil https://teamextension.blog/?s=oracle

Olen kvalifitseeritud Oracle arendaja, olen huvitatud koostööst TE-ga. Kuhu ma pean taotlema?

Me pidevalt värvime andekate Oracle arendajaid, lihtsalt mine https://teamextension.careers meie avatud positsioonide kohta.

2008

Established

+60

Kirglik meeskonna liikmed

+36

Countries

7

Bürood

ISO 9001:2015

Certified
British Romanian Chamber of Commerce LiigeBRCC Liige
SAP PartnersSAP Partner
Team Extension CCER LiigeCCER Liige
Team Extension ANIS LiigeANIS Liige
Team Extension ISO 9001:2015 Certified OrganizationISO 9001:2015
Kas olete valmis oma äritegevuse uuteks kõrgusteks?

Kas olete valmis oma äritegevuse uuteks kõrgusteks?

Laenutage parimaid Oracle arendajaid, insenere, programmeerijaid, programmeerijaid, arhitekte ja konsultante. Fortune 500 ja alustajad valivad Team Extensioni Oracle arendajad oma missioonikriitiliste projektide jaoks.
AlustamaKuidas see töötab