Rahvusvaheline
Development Centers
Keeled

Laenutage pühendunud Q/A ressurss
sisse Eesti

Ida-Euroopa südames

Pühendatud Q/A ressurss palkamine on lihtne sisse Eesti

Spetsiaalsete Q/A ressurss leidmine ja säilitamine võib olla mõne ettevõtte jaoks üsna keeruline. Mitte meie jaoks küll. Meie Q/A ressurss sisse Eesti korrektseks kuvamiseks on ranget rentimise protsess. Lisaks meie teoreetilistele testidele peab andekus näitama praktilisi ja praktilisi kogemusi Q/A ressurss.
Laenutage pühendunud Q/A ressurss
Alustasime lihtsa ideega

Suur nõudlus Q/A ressurss

Faktid on selged. Q/A ressurss kõrgelt kvalifitseeritud talentide nõudlus on pakkumistest kõrgem. See loob tohutu puuduse turul. Meie missioon on lihtne: hunt, palgata, säilitada parim Q/A ressurss sisse Eesti. See võimaldab meie klientidel jääda alati kõvera ees.
Laenutage pühendunud Q/A ressurss
Ida-Euroopa südames

Ida-Euroopa südames

Team Extension asub Bukarestis, Rumeenias. Käivituskeskustesse on Bucharestil palju eeliseid, sealhulgas kiirelt ühendatud kiudoptilisi Interneti-ühendusi (Bloomberg.com oli Rumeenia viiendal kohal maailmas internetiühenduse kiiruse järgi), madalad tegevuskulud ja üldkulud; pluss palju kodus kasvatatud tehnilist talenti. Võttes arvesse nõutavat ettevõtluskultuuri, kus on iseseisev ja paindlikkus, mis on tekitanud ettevõtlussektori tugevdamise, on hulgaliselt tehnilisi oskusi ja ressursse, kes räägivad inglise keelt.

Laenutage pühendunud Q/A ressurss
Meie töötajad on asjad

Meie töötajad on asjad

Meie meeskonna pikendamisel usume, et meie äri edukus sõltub suuresti meie töötajate õnne sõltumata sellest, mida me ehitame, leiame või müüme. Me paneme täieliku usalduse meie tehnilistesse talentidesse ja nende kasvust meie organisatsioonis; lihtsalt sellepärast, et me ei saa edasi liikuda ja kasvada ilma meie meeskondadeta.

See on tõeline erinevus meie arvamuse võitmise ja kaotamise vahel.

Laenutage pühendunud Q/A ressurss

2008

Established

+60

Kirglik meeskonna liikmed

+36

Countries

7

Bürood

ISO 9001:2015

Certified
British Romanian Chamber of Commerce LiigeBRCC Liige
SAP PartnersSAP Partner
Team Extension CCER LiigeCCER Liige
Team Extension ANIS LiigeANIS Liige
Team Extension ISO 9001:2015 Certified OrganizationISO 9001:2015
Kas olete valmis oma äritegevuse uuteks kõrgusteks?

Kas olete valmis oma äritegevuse uuteks kõrgusteks?

Laenutage parimaid Q/A ressurss arendajaid, insenere, programmeerijaid, programmeerijaid, arhitekte ja konsultante. Fortune 500 ja alustajad valivad Team Extensioni Q/A ressurss arendajad oma missioonikriitiliste projektide jaoks.
AlustamaKuidas see töötab